🌟 Byznys program – nutnost, kterou potřebujete. A chcete. 🌟

V předchozím článku s názvem Chcete podnikat? Ukážeme vám, jak si přivydělávat i desítky tisíc měsíčně. Jsme si řekli o základech pojmu DropShipping. Tedy o tom, že neřešíte zboží, neřešíte sklady, neřešíte pracovníky, a díky systému Dropohs.com neřešíte ani programování vlastního e-shopu. Tohle všechno je nachystáno a vy můžete jít rovnou k věci – k prodeji a výdělku.

Byznys program je unikátní program e-shop platformy Dropohs.com. Je to věc, kterou potřebujete. Bez debat. Bez ní se budete světem DropShippingu protloukat dlouze a bude vás testování a zkoušení funkčních metod prodeje hodně stát. K tomu, abyste skutečně uspěli, potřebujete měsíce i roky trénování. A vytrvalost. Ostatně: cvičení dělá mistra. A nebo potřebujete takové know how a jejich uvedení do praxe, že předběhnete všechny ostatní. A to právě zajišťuje Byznys program. Zajistí, že začnete vydělávat. A nebudete dlouhodobě ve ztrátě.

☝️ Co je cílem Byznys programu?

🌟 Zajistit vám desítky až stovky objednávek za měsíc (dle sezónního období)

🌟 Maximalizovat zisk z objednávek a dát dostatek prostoru pro nastavení placené inzerce. Cílem je se postupně probojovat k pravidelnému pasivnímu zisku s minimální prací. Například k 15 000 Kč / měsíc v průměru za celý rok. Vydělávat lze i daleko více, ale chce to systematické řízení se našimi radami. Víme jak na to, protože provozujeme několik e-shopů déle jak 3 roky.

🌟 Minimalizovat náklady na provoz, zejména pak v záběhovém období, kdy první cca 2 měsíce e-shop zlepšuje svoji ziskovost a zabíhá se. Obecně platí jedno železné pravidlo: čím déle e-shop běží, tím lépe se mu daří a více vydělává.

🌟 Rozhodně vám zaručí, že neproděláte za měsíc desítky tisíc Kč za inzerci, která vám přinesou zisk pár jednotek stovek nebo tisíc korun. Jinými slovy: vše je nastaveno velmi jemně a citlivě s ohledem na váš rozpočet a na dlouhodobou spolupráci. Byznys Program je zodpovědný.

☝️ Co je Byznys program zač?

Je to program, který vám zejména zajistí tyto výhody (ve zkratce) prostřednictvím operátora systému Dropohs:

🌟 Řekne vám, jaké dodavatele ze systému DropShipping vybrat dostanete instrukce k nastavení e-shopu.

🌟 Ukáže vám a vysvětlí, jak nastavit cenotvorbu pro maximalizaci zisku a maximalizaci počtu objednávek (3 pilíře cenotvorby).

🌟 Zajistí vám u systému DropShipping minimálně střední provizní level – zlatou hvězdu. (momentálně se domlouvá platinová, tedy nejvyšší, ale ta není garantována). V každém případě si hned na začátku zvýšíte marže!

🌟 Zprostředkuje vám trvalou slevu 50 procent na tarif eshopu ze systému Dropohs od tarifu Business a výše. Je na vás, jaký si vyberete. Roční úspora na tarifu může dosahovat klidně i 30 tisíc Kč na ceně tarifu! Tarify si můžete prohlédnout zde.

🌟 Předá vám know how k výběru a napojení domény. Poradí, jakým doménám se více věnovat a jakým případně méně (zvyšují konverzní poměr).

🌟 To nejdůležitější: nastaví vám reklamní kampaně pro nejsilnější prodejní nástroj v ČR, a to Google Ads. Toto nastavení vyžaduje dlouholetá know how. Tyto kampaně vám přinesou velké množství objednávek. Nasměruje vás dále na nastavení a propojení přístupu s Heureka.cz a Zboží.cz.

🌟 V celkovém důsledku vás kompletně povede od začátku až do konce a zajistí, aby se vám e-shop rozběhl se vším všudy.

🌟 Nezapomíná ani na sekundární slevy na další programy + přednostní práva na testování nových funkcí.

☝️ Kolik času implementace Byznys program zabere?

Poté, co jej zaplatíte, bude zahájena implementace veškerých potřebných aspektů, které jsme zde zmínili. Dle tempa vaší spolupráce lze očekávat, že implementace potrvá pozvolna 1 až 3 týdny – časy jsou orientační! V tomto čase budete delegování a současně bude ze strany podpory systému Dropohs.com prováděno implementování potřebných kampaní, schvalování účtů u Google a dalších kroků.

☝️ Co pro Byznys Program musíte udělat vy?

👉 Byznys program nelze aplikovat bez vaší spolupráce. Prostřednictvím něj se dozvíte řadu cenných informací. Dozvíte se, které věci dělat, a kterým naopak nevěnovat pozornost. Řadu věcí si pak nastavíte dle delegování sami, po vás pak správce systému Dropohs provede kontrolu a zajistí, aby vše fungovalo jak má.

👉 Zaplatit Byznys program (Zaplacení provedete registrací do systému Dropohs.com – registrujte se nebo vložte e-mail pro získání katalogu > přihlašte se do shopadmin.dropohs.com > na úvodní stránce proveďte objednání Byznys Programu)

☝️ V případě dotazů výhradně k Byznys Programu pište také na podpora@dropohs.com nebo volejte na +420 734 511 496

👉 Mít vlastní IČ (Ještě jej nemáte? Nevadí – tady se dozvíte, jak si jej založit)

👉 Zaplatit tarif. Po zaplacení Byznys Programu vás podpora vyzve do cca 3 pracovních dnů k aktivaci tarifu, dostanete libovolný tarif od Business výše s trvalou slevou 50 %

👉 Dobít DropKredit na Dropohs.com (alespoň 500 Kč bez DPH, slouží pro příjem objednávek a aktivaci Price Manageru = bude vysvětleno)
Aktivovat účet na Heureka.cz + Zboží.cz a na obojím dobít kredit (každý po 500 Kč bez DPH)

👉 Napárovat platební kartu na Google Ads, ze které bude placena inzerce

👉 Spolupracovat s našim manažerem a řídit se jeho pokyny, které jsou nutné pro úspěch (v žádném případě alespoň první dva měsíce neupravovat nastavování potřebných aspektů). Provést import dodavatelů apod.

👉 Dlouhodobě spolupracovat! V žádném případě nezakládáme e-shop na 2 měsíce. Chceme, aby vám to fungovalo. Ne abyste vyhodili peníze z okna. Na druhou stranu nejste ničím vázání, takže můžete skončit kdykoliv budete chtít.

👉 Nepovinné: Cashflow na inzerci – Důležité, ale nepovinné: Vhodné je mít alespoň 5 000 Kč pro průběžné „točení“ peněz v inzerci. Těchto 5 000 Kč během jednoho měsíce dokáže po optimalizaci a sednutí si e-shopu generovat až dvojnásobek. Ve špičce v prosinci je vhodné mít i více prostředků (klidně 50 000 Kč, není však podmínkou). Prosinec je výrazně atypickým obdobím.

☝️ Co musíte vědět, než začnete?

E-shop je jako květina. Tohle si pamatujte. A nikdy na to nezapomeňte. Čím déle ji (květinu) budete zalévat, tím větší bude. E-shop poroste a porostou jeho příjmy. Pokud první měsíc vygeneruje lehkou ztrátu (například 1000 Kč), je to více než zdravý vývoj. Záleží samozřejmě na sezónním období. Zpravidla po prvních 3 měsících jsme na zisku klidně i 5 000 Kč / měsíc.

☝️ Co teď tedy máte udělat?

Pokud máte dotazy:
➡️ pište ohledně Byznys Programu na podpora@dropohs.cz
➡️ nebo volejte na +420 734 511 496 (u telefonu je správce systému Dropohs a bere jej dle možností, takže se nemusíte ihned dovolat, bude vám max do několika hodin voláno zpět)

✅ Proveďte registraci na Dropohs.cz. Na e-mailu potvrďte svoji registraci.

✅ Po registraci se přihlaste se na adrese shopadmin.dropohs.cz.

✅ Na hlavní stránce uvidíte nabídku na Byznys Program. Aktivujte Byznys Program a proveďte jednorázovou platbu platební kartou.

☝️ Některé reference Byznys Programu:

Byznys program je novinka. Funguje teprve půl roku a než jsme jej dali k dispozici klientům, museli jsme ujít dlouhou cestu s vlastním e-shopem. Tím je Blemcatko.cz, které nás přesvědčilo, že nejenže funguje, ale funguje skvěle.

🌟🌟🌟🌟🌟 Blemcatko.cz (8 000 objednávek, 3 roky existence, průměrný čistý zisk po odečtení nákladů za 1 měsíc: 15 000 Kč).
Odhadovaný čistý zisk za rok: 200 000 Kč

🌟🌟 Kukis.cz + 🌟🌟🌟 Obchudeksdarky.cz (5 měsíců existence / 1 rok existence, celkový čistý zisk po odečtení nákladů za 1 měsíc 6 000 Kč). 
Odhadovaný čistý zisk za rok: 100 000 Kč

🌟🌟 Euro-Max.cz (2 měsíce existence, celkový čistý zisk po odečtení nákladů za 1 měsíc 3 000 Kč – druhý měsíc existence). 
Odhadovaný čistý zisk za rok: 65 000 Kč

🌟🌟 Vasekrasnebydleni.cz (5 měsíců existence, celkový čistý zisk po odečtení nákladů za 1 měsíc 4 000 Kč). 
Odhadovaný čistý zisk za rok: 60 000 Kč