Připraveni? Jdeme spustit váš první e-shop!

Čemu v začátcích určitě nevěnovat pozornost jsme si řekli v
▶️ minulém díle ◀️ . Je to skutečně důležité předtím, než se do spuštění vložíte!

Jste připraveni z prvních teorií přejít k praxi? Fajn. Jdeme na to. A říkám vám rovnou: máte se na co těšit!

👌 Aktivace prvního e-shopu pod Dropohs.com

To, že nejlepší e-shop systém je právě ten z mladičkého systému Dropohs, jsme si řekli v článku Vyberte si nejlepší shop systém na trhu. Jinak budete pozadu!.

Jakému tarifu věnovat pozornost a jakému ne? Řeknu Vám to na rovinu, pokud to se ziskem a přívýdělkem myslíte vážně, vůbec se nedívejte na tarify pod tisíc korun za měsíc. Spustit sice můžete e-shop za pár stovek, ale parádu s tím neuděláte – bude to vše zdlouhavé a neefektivní. Pokud chcete začít podnikat, začátek podnikání není o tom, že vezmete dvě stovky a poté budete čekat, o kolik se vám „zúročí“.

👍 Vyberte si ideálně tarif Gold.

👍 Teď pozor: proveďte ihned první platbu.

Ta je hlavní pro nastavování, protože do té doby nelze e-shop aktivovat. Až platbu provedete, mám pro vás překvapení:

👍 Napište do zpráv podpory zprávu „Sleva jaknadropshipping.cz“ a získáte trvalou slevu na tento tarif (ale jen tento!) ve výši 20 procent!

První platbujste zaplatili celou, ano? Rozdíl oněch 20 % vám administrátoři připíši kekreditu zpět. Takže se vám vrátí celých 20 procent platby zpět do banku v administraci.Kredit je důležitý, o tom však až později. Všechny další platby budete mítponížené o oněch 20 %

👏 Gratulujeme! Právě jste aktivovali svůj první e-shop!

☝️ Výběr vhodného dodavatele

Nyní je potřeba udělat jednu kouzelnou věc – propojit se s DropShipping partnerem, který zaštiťuje všechny dodavatele, se kterými můžete prodávat jejich zboží. Nemusíte nic podepisovat, ani zdlouhavě domlouvat. Stačí vám jeden klik. Jak na to?

V administraci Dropohs systému přejdete do sekce s ozubeným kolečkem po levé straně. Vyberte záložku „Propojení s DropShipping dodavateli“ a zvolte, zda máte u partnera DropShipping.cz účet.  Pokud jste o DropShipping.cz nikdy neslyšeli, tak tam asi účet mít nebudete. V tom případě vyplňte svůj e-mail. A o vše je postaráno – tzv. Token se doplní sám.

Pokud máte na DropShipping.cz účet z minulosti, zadejte token (najdete jej v Informace > API). Token je heslo,  prostřednictvím kterého se Dropohs napojí na váš účet.


Systém Dropohs je natolik sofistikovaný, že se na dálku spojí s partnerem a vše zautomatizuje. A o to nám právě jde – nic neprogramujete, nic složitě nenapojujete!

Teď je potřeba, abyste překontrolovali poštu. V emailu vám dojdou přihlašovací údaje dosystému Dropshipping.cz. Až se do administrace DropShipping.cz přihlásíte,stačí abyste přešli do sekce Dodavatelé a podívali se právě na to nejzajímavější – dodavatele!

☝️ Teď vyberte ty dodavatele, jejichž zboží chcete prodávat!

Jak vybrat toho správného dodavatele právě pro vás? Nezapomeňte, že hrubé chyby s výběrem dodavatele jsme si vyjmenovali v článku Co byste měli vědět, než s DropShippingem začnete?. Obecně platí: moc je nepřebírejte, vezměte patnáct prvních dodavatelů a ty naimportujte do svého e-shopu.

❓ Jak naimportovat dodavatele?

V systému Dropohs v sekci označenou ikonkou Prodejního štítku přejděte do sekce Dodavatelé a klikněte na tlačítko Importovat nového dodavatele. Veškerý import provádíte skrze systém Dropohs. Takže na DropShipping.cz v tomto ohledu nečiníte nic – pouze se díváte a vybíráte. Dropohs si produkty stáhne a naláduje je do vašeho e-shopu. Geniálně jednoduché!

Navíc vám je bude Dropohs aktualizovat, a to zhruba desetkrát za hodinu. Automaticky bude upravovat ty produkty, které se u dodavatele změnily. Ale super na tom je, že když nějaký produkt ručně zeditujete přímo vy (rozumějte: změníte mu třeba název nebo popis), Dropohs ho NEpřepíše při pravidelné aktualizaci! Vaše změny se zachovají. A to je super!

Hotovo. Udělali jste velký pokrok 👍. Od spuštění svého e-shopu mezi zákazníky vás dělí deset, možná dvacet minut. 👌

👉👉👉V pokračování s názvem Založit IČO pro podnikání je snadnější jak si dojít na nákup si povíme o zbylých nutnostech pro aktivaci e-shopu. Včetně té hlavní, které se týká založení takzvané volné životnosti. 👈👈👈